ZEO – to travel better

W ZEO inspirują nas emocje, jakie towarzyszą rodzinom, w których pojawia się nowy członek. Projektując nasze wózki chcemy, aby rodzic czuł tę początkową ekscytację oraz radość, aby każde wyjście było dla wszystkich przygodą.

To travel better – to hasło przyświeca nam od początku działalności. Wierzymy, że nasze produkty podniosły znacząco jakość podróżowania z dzieckiem.

O co dbamy?

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych wózków był najwygodniejszym pojazdem, jaki możesz zapewnić niemowlakowi. Czy to nam się udaje? Pozytywnie komentarze klientów i widok uśmiechniętych oraz błogo śpiących maluszków to dla nas najlepsza wskazówka, że to co robimy, robimy dobrze!

Dbamy o:

  • bezpieczeństwo i komfort dziecka,
  • wygodę rodziców.

Dzięki temu, że troszczymy się o każdy element wózka, z naszej pracowni wychodzą produkty gotowe do odbywania krótszych i dalszych podróży po każdym podłożu.

Bezpieczeństwo

To nasz priorytet. Wiemy, że jako rodzic chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju. Wózek to jego pierwszy pojazd, dlatego musi być bezpieczny. W osiągnięciu tego celu pomagają nam zaawansowane rozwiązania techniczne. Chętnie z nich korzystamy.

Potwierdzeniem jakości marki ZEO są certyfikaty oraz atesty. Na każdym etapie – projektu, produkcji i testów dbamy o to, aby wózki spełniały rygorystyczne standardy. W tym obszarze nie ma mowy o żadnych kompromisach, dlatego zaufało nam już wielu debiutujących i doświadczonych rodziców.

Design

W modelach naszych wózków wzrok przykuwa spójna i minimalistyczna stylistyka. Chętnie jednak eksperymentujemy, dlatego przyszłość jawi się nam kolorowo… Przyszłe kolekcje na pewno zachwycą fanów różnorodności i energetyzujących barw. Pozostaniemy jednak wierni naszym założeniom — umiar oraz estetyka to naczelne wartości projektantów ZEO.

Uważamy, że otoczenie dzieci – zwłaszcza tych najmłodszych – powinno być harmonijne, sprzyjające wyciszeniu.  Stawiamy na piękne barwy i łączymy je w rozmaitych konfiguracjach, tworząc uniwersalne wózki dla chłopców i dziewczynek. Osadzamy gondole na solidnych ramach, gdzie znajdują się również pojemne torby na zakupy. Każdy element jest tutaj starannie przemyślany – zaprojektowany z myślą o rodzicach i ich pociechach.

Dlaczego my?

Wiemy, że poszukiwania wózka to jeden z najważniejszych etapów kompletowania wyprawki. Zastanawiasz się nad wyborem któregoś z naszych produktów?

Zachęcamy do zakupów w ZEO:

  • służymy poradą – doradzamy rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.
  • zapewniamy przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę klientów,
  • gwarantujemy atrakcyjne ceny – zawsze idą w parze z jakością.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Zobacz, co rozumiemy przez hasło „to travel better” i przekonaj się w praktyce, jak przyjemne może być spacerowanie i pchanie eleganckiego wózka. Jego nowoczesna stylistyka komponuje się ze stylem wielkiego miasta, a jednocześnie jest odpowiednia na spokojny spacer w lesie.

Jesteśmy pewni, że Twoje dziecko zapadnie w nim niejeden raz w spokojną drzemkę, a potem z żywym zainteresowaniem będzie odkrywało otaczający świat.

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.